![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14029184
*
nr 1402 9184
Anders Widjedal
(f. 1964), Sverige
Oljemålning, Anders Widjedal (f. 1964), Sverige, tillskriven. Köksinteriör. Ej signerad. Olja på pannå, 122x122 cm, oramad
Kondition: slitage, skador
Anders Widjedal, svensk konstnär född 1964.
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
Sista tid för bud online:
måndag 7 juni 2021
kl 19:49:26
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
2/6 16:39:51
1
300 kr
7/6 17:22:35
2
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: anders widjedal ej signerad köksinteriör olja olja på pannå oljemålning oljemålningar svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
2078 Akryl
Agneta Von Koskull. Signerad, daterad 1989. Akryl ..//
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 20:44
-
2042 Akvarell
+ oljemålning, 2 st, Mary Norberg, stilleben. Sign..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 18:53
-
2147 Olja & collage
Laila Prytz (1907-1982), Sverige. "Den stora stjär..//
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 19:37
-
2004 Oljemålning
Ada Otema (1910-1996), Sverige. Komposition. Signe..//
Aktuellt bud: 900 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 19:55
-
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 19:11
-
5295 Oljemålning
Anders Altzar (1886-1939), Sverige. Landskapsmotiv..//
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 19:23
*
Anders Widjedal
Kondition: slitage, skador
Anders Widjedal, svensk konstnär född 1964.
nr 1402 9184
Anders Widjedal
(f. 1964), Sverige
Oljemålning, Anders Widjedal (f. 1964), Sverige, tillskriven. Köksinteriör. Ej signerad. Olja på pannå, 122x122 cm, oramad
Kondition: slitage, skador
Anders Widjedal, svensk konstnär född 1964.
Utrop: | 700 kr |
---|---|
Såld: | 350 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 7 juni 2021 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
2/6 16:39:51 | 1 | 300 kr |
7/6 17:22:35 | 2 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: anders widjedal ej signerad köksinteriör olja olja på pannå oljemålning oljemålningar svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
2078 Akryl
Agneta Von Koskull. Signerad, daterad 1989. Akryl ..//
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 20:44 -
2042 Akvarell
+ oljemålning, 2 st, Mary Norberg, stilleben. Sign..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 18:53 -
2147 Olja & collage
Laila Prytz (1907-1982), Sverige. "Den stora stjär..//
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 19:37
-
2004 Oljemålning
Ada Otema (1910-1996), Sverige. Komposition. Signe..//
Aktuellt bud: 900 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 19:55 -
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 19:11 -
5295 Oljemålning
Anders Altzar (1886-1939), Sverige. Landskapsmotiv..//
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 19:23